Remis w Derbach Rudy Śląskiej

W dzisiejszym derbowym meczu, drużyny z Uranii i Grunwaldu podzielili się punktami, ponieważ padł remisowy wynik 2:2.

Mecz od pierwszego gwizdka sędziego był bardzo zacięty i pełen walki. Obie drużyny walczyły o każdy cm boiska.

Pierwszą bramkę zdobyli goście jeszcze w pierwszej połowie meczu i do przerwy pozostało 1:0.

Druga połowa zaczęła się od szybko strzelonej bramki dla Uranii bo już w 2 min, drugiej połowy. Od tego momentu mecz jak przystało na derby zrobił się bardzo nerwowy i nie obyło się bez groźnych starć zawodników obu drużyn. W 48 minucie meczu nasi zawodnicy wyszli na prowadzenie strzelając 2 bramkę Grunwaldowi.

Prawie do ostatniego gwizdka sędziego dzielnie broniliśmy naszej bramki, wyprowadzając kontrataki, próbując jeszcze podwyższyć lecz w ostatniej minucie meczu a można nawet powiedzieć ze ostatnich sekundach meczu straciliśmy bramkę. Arbiter spotkania zakończył mecz i wynik pozostał remisowy 2:2.

Następne mecz podopieczni trenera Stawowego zagrają dopiero 9 listopada, na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska.

Aby zobaczyć dokładny skład oraz strzelców bramek, trzeba kliknąć w terminarz i najechać kursorem na dany mecz i go otworzyć.