Rocznik 2003/04: Podział punktów w meczu kolejki.

W meczu kolejki, bo tak można było nazwać spotkanie pomiędzy ŚKS Naprzód Lipny (2 miejsce w tabeli) a GKS Urania Ruda Śląska ( 3 miejsce w tabeli), których dzieli tylko jeden punkt w rozgrywkach ligowych, padł wynik 2:2.

Spotkanie odbyło się w bardzo chłodne niedzielne popołudnie, i od samego początku meczu można było zauważyć że obie drużyny grają pressingiem. Zawodnicy gospodarzy w pierwszej połowie byli nico lepszą drużyną i stworzyli kilka sytuacji podbramkowych więcej od młodych piłkarzy z Kochłowic. W 16 minucie po zamieszaniu w linii obrony Uranii, gospodarze zdobywają pierwszą bramkę i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Po rozpoczęciu drugiej części gry, a dokładnie w 39 minucie napastniczka (musimy zaznaczyć że u gospodarzy grała dziewczyna która bardzo dobrze sobie radziła), zdobywa bardzo ładną bramkę za pola karnego.

Zawodnicy Uranii rzucili się do odrabiania strat i 2 minuty później, a dokładnie w 41 minucie Arkadiusz Żmurko zdobywa pierwszego gola dla Uranii. Ten sam zawodnik wpisał się po raz drugi na listę strzelców w 45 minucie gry doprowadzając do wyrównania. W szeregach zawodników z Lipin zapanował chaos i młoda Urania konstruuje coraz groźniejsze sytuacje, lecz nie udaje nam się wyjść na prowadzenie i wynik remisowy pozostał już do końca spotkania.