URANIA LEPSZA W MECZU Z JÓZEFKĄ

W sobotę 4 października nasz zespół udał się do Chorzowa na swój kolejny mecz ligowy. Zawodnicy z Kochłowic z meczu na mecz prezentują coraz lepszą formę.

Na ciężkim terenie pokonaliśmy gospodarza 1:4.

Młodzi adepci piłki nożnej z Rudy Śląskiej grali bardzo mądrze i z głową. Nasi obrońcy skutecznie przerywali akcje Józefki pod naszym polem karnym, wyprowadzając groźne kontrataki. Mecz był bardzo zacięty i pełen walki z widoczną przewagą Uranii.

Na listę strzelców z Kochłowic wpisali się - Denis Frystacki który zdobył HAT TRICKA, oraz Bartosz Wieczorkiewicz z jednym trafieniem.

Skład Uranii : Pietrzyk Patryk, Ciepły Przemysław , Kołodziej Rafał , Niciński Bartosz , Letkiewicz Mateusz , Harchud Dawid , Frystacki Denis , Wroblowski Bartosz , Jaskólski Patryk , Manjura Adam , Wieczorkiewicz Bartosz , Kamieński Kamil .

Następny mecz podopieczni trenera Stawowego rozegrają w najbliższą niedziele w Rudzie Śląskiej - Wirek z GKS-em Wawel Wirek.