Wygrana z Liderem !

Niedzielnym rywalem Kochlowiczan byl lider z Chorzowa miejscowy Stadion a wiec zapowiadalo sie bardzo emocjonujaco i na zapowiedziach sie nieskonczylo bo mecz byl bardzo wyrownany zaciety i nawet na moment zadna z druzyn niemogla zaczerpnac oddechu. W pierwszej polowie obie druzyny mialy po kilka okazji ale najblizej strzelenia Gola byla Urania lecz zabraklo odrobine szczescia bo Pilka raz zatrzymala sie na poprzeczce a raz na slupku ale jak stare porzekadlo mowi do 3 razy sztuka i pieknym strzalem z dystansu w samo okienko popisal sie Lewa noga teoretycznia slabszą Żmurko i to pokazuje ze nawet slabsza noga mozna uderzyc pieknego Gola:).Druga polowa tak jak pierwsza bardzo zacieta chlopcy zostawili mnostwo zdrowia ambicji za co nalezy ich zdecydowanie pochwalic i takim wynikiem zakonczylo sie to spotkanie a wiec wygrywamy z Liderem rozgrywek 1:0 :) Warte odnotowania jest to ze u siebie Chlopcy niestracili jeszcze Ani jednej bramki oby tak dalej !