WYGRANY MECZ NA INAUGURACJĘ LIGI

W zimowej scenerii podopieczni trenera Stawowego rozpoczęli zmagania ligowe meczem z AKS-em Mikołów, wygrywając 3:2.

Mecz był rozgrywany w trudnych warunkach atmosferycznych jak na początek kwietnia, przy gęsto padającym śniegu, ale to nie przeszkodziło młodym adeptom piłki nożnej aby ze sobą rywalizować o ligowe punkty.

Zawodnicy z Uranii już od samego początku meczu bardzo odważnie rzucili się do ataku, co chwilę nękając bramkarza gości.

Mikołowianie również nie odkładali nogi i także przeprowadzili kilka ciekawych akcji. Ale to Urania pokazała że jest skuteczniejsza i w 13 minucie gry zdobywa pierwszego gola , a autorem bramki jest Bartosz Chleboś, ten sam zawodnik po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 28 minucie gry, i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla Uranii.

Po rozpoczęciu drugiej połowy mecz się wyrównał, w 50 minucie gry nasz napastnik Bartosz Wroblowski podwyższa na 3:0, Mikołowianie rzucili się do odrabiania strat i w 53 oraz 54 minucie zdobywają dwie bramki. Mecz się zakończył wygraną młodych piłkarzy z Kochłowic 3:2.

Gratulujemy chłopakom wygranego meczu i postawy oraz zaangażowania w tak trudnych warunkach atmosferycznych.

Skład Uranii : Pietrzyk ,Ciepły ,Letkiewicz ,Żmurko ,Manjura ,Frystacki , Jaskólski , Chleboś ,Karcz , Harchut , Kamieński ,Saluk ,Kołodziej ,Wieczorkiewicz ,Polok ,Wroblowski .