Gra dużo lepsza od wyniku !

W dzisiejszym derbowym spotkaniu drużyna Uranii Ruda Śląska uległa dość wysoko Gwieździe Ruda Śląska aż 5:1.

Skład Uranii : Pietrzyk, Niciński ,Brzęczek ,Wieczorkiewicz , Chleboś , Wroblowski , Frystacki , Letkiewicz , Harchud , Ciepły ,Jaskólski , Rubisz , Kamieński

Mecz jak przystało na DERBY był pełen emocji, walki, i groźnych akcji z obu stron boiska. W 12 minucie gry tracimy pierwszą bramkę po błędzie naszych obrońców, po wznowieniu gry Kochłowiczanie próbują wyrównać, i już w 19 minucie mieliśmy do tego okazję, ponieważ sędzia spotkania dyktuje dla Uranii rzut karny. Do piłki podchodzi nasz zawodnik i ........?, niestety kieruje piłkę wysoko nad poprzeczką.

W 21 minucie gry gospodarze wykorzystując lekki chaos w naszych szeregach i zdobywa drugą bramkę, ale już w 25 minucie po podaniu Dawida Harchuta, Bartosz Chleboś zdobywa kontaktowego gola dla Kochłowiczan. Jeszcze przed przed przerwą gospodarze zdołali podwyższyć na 3:1.

Druga połowa gry zaczęła się od zmasowanego ataku Uranii, lecz obrońcy gospodarzy skutecznie wybijają piłkę i wyprowadzają groźne kontrataki. Młodzi adepci piłki nożnej z Kochłowic dzielnie walczą na murawie lecz niestety to Gwiazda miała dziś troszkę więcej szczęścia i aplikuje nam jeszcze przed końcem spotkania 2 bramki a dokładnie w 57 i 60 min gry.

Patrząc na cały mecz podopieczni trenera Stawowego nie zasłużyli dziś na taką porażkę, śmiało możemy stwierdzić że remis byłby dziś sprawiedliwym wynikiem, ale jak to się mówi za błędy trzeba płacić.

Zawodnikom Gwiazdy gratulujemy zwycięstwa i 3 pkt, a naszym chłopakom mówimy " NIC SIĘ NIE STAŁO, GŁOWA DO GÓRY ".

Już w wtorek 11 listopada gramy ostatnie spotkanie rundy jesiennej na własnym terenie (MARAKANY), z zespołem PKS JÓZEFKA CHORZÓW o godz 13:00.