Przegrana na zakończenie sezonu.

Przegranym meczem z PKS Józefką Chorzów 0:3, zakończyliśmy rozgrywki ligowe w III Lidze Okręgowej Młodzik D-2.

Śmiało mogliśmy zatytułować tę relacje następująco - "NIEWYKORZYSTANE SYTUACJE SIĘ MSZCZĄ", ponieważ już w 8 minucie mogliśmy prowadzić 1:0, lecz nasz napastnik Denis Frystacki uderzył lekko za wysoko trafiając w poprzeczkę bramki przeciwnika. W 10 min gry Chorzowianie aplikują nam pierwszą bramkę po szybkiej akcji przeprowadzonej prawą stroną boiska, 15 minuta gry to ponowny szybki kontratak oraz wykorzystanie sprytu i już przegrywamy 0:2, dwie minuty Urania strzela kontaktowego gola, lecz arbiter spotkania odgwizduje spalonego i nie uznaje na bramki.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2 dla Józefki.

W drugiej połowie meczu zawodnicy Uranii grają bardzo chaotycznie, i coraz bardziej opadają z sił ( Józefka w niedziele pauzowała, Urania grała mecz ligowy z Gwiazdą, a poniedziałek paru zawodników grało w Lidze Orlików), co wykorzystują goście i coraz śmielej atakują bramkę Kochłowiczan, co zaowocowało trzecią bramką.

Mecz zakończył się zwycięstwem PKS JÓZEFKI CHORZÓW 0:3.

Dziękujemy bardzo licznie przybyłej publiczności za doping, teraz przerwa ligowa aż do wiosny.